i-Leasing szybki leasing przez interneti-Raty zakupy na raty przez internetDlaczego warto kupić u nas?

 
 

Zawsze służymy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia dla Państwa branży. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze kas i drukarek fiskalny pozwoli nam w pomocy w dokonaniu najlepszego urządzenia dla Państwa!

 
 

W cenie urządzenia otrzymują Państwo jego dostawę, instalację, fiskalizację oraz szkolenie (szkolenie przez naszego pracownika w obejmuje Klientów z Krakowa i okolic). W pozostałe rejony Polski wysyłamy urządzenie gotowe do pracy (zainstalowane i ufiskalnione).

 

 

Ponieważ dla większości marek urządzeń fiskalnych wymagane są przeglądy techniczne przynajmniej raz w roku a wykonanie takiego przeglądu powoduje przedłużenie gwarancji na moduł fiskalny. Tymczasem Urzędy Skarbowe oczekują od Przedsiębiorców by Ci przeglądy wykonywali nie rzadziej niż co dwa lata. W naszej ofercie otrzymują Państwo przeglądy roczne za połowę ceny przeglądów wykonywanych co dwa lata.

 

  Infolinia telefoniczna czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9 do 19. Dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać, że w przypadku problemu zostaniecie pozostawiani sami sobie!
 

 

Zlecenia realizowane są najpóźniej następnego dnia od złożenia dyspozycji. Zwykle zgłoszenia złożone do godziny 13 realizujemy w tym samy dniu!

 

 

         
     
 
 
   
 
MAXKAS 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystajšc z naszego serwisu wyrażasz zgodę na naszš politykę dotyczšcš plików cokies.
Zobacz szczegóły dojazdu >        
     

Tanie kasy fiskalne, Kasy fiskalne Posnet, Kasy fiskalne Farex, Kasy fiskalne Datecs, Kasy fiskalne Emar, Kasy fiskalne Novitus, Kasy fiskalne Elzab, Kasy fiskalne Elcom, Kasy fiskalne Sharp, Kasy fiskalne Kraków, Drukarki fiskalne Kraków, Tanie drukarki fiskalne, Drukarki fiskalne Posnet, Drukarki fiskalne Emar, Drukarki fiskalne Elzab, Kasy online, Drukarki fiskalne Novitus, Kasy fiskalne online, Created by Nensuria - Freepik.com

Copyright © 2017 MAXKAS