i-Leasing szybki leasing przez interneti-Raty zakupy na raty przez internetKolektor danych Unitech PA500II

2693.00PLN

Zawsze darmowa wysyłka
Urządzenie dostępne wyłącznie na zamówienie. Zamówienie można złożyc telefonicznie pod numerem 12 658-10-10 lub email kontakt@maxkas.pl. Czas realizacji zamówienia zależny od dostępności...

Druga odsłona terminala typu PDA , który dzięki swej funkcjonalności i trwałości cieszy się ogromną popularnością na polskim rynku. Występuje w dwóch wersjach, PA500II (bez czytnika) i PA500II L (z czytnikiem laserowym). W standardzie posiada komunikację USB/Bluetooth/WiFi-CCX4 (roaming). Znakomicie sprawdza się podczas inwentaryzacji w biurach lub jako elektroniczny bonownik kelnerski w restauracjach, pizzeriach i ogródkach piwnych.

PA500 firmy Unitech to jeden z najmniejszych terminali mobilnych dostępnych na rynku. Jest to PDA z dotykowym, kolorowym wyświetlaczem, zwartą, wytrzymałą obudową o eleganckim kształcie. W najnowszej odsłonie PA500II dysponuje znacznie większą pamięcią operacyjną (256MB) oraz kilkukrotnie obszerniejszą pamięcią FLASH (512MB) od poprzednika. Całość napędza silna jednostka centralna (CPU) 806MHz a kontrolę sprawuje niezawodny system operacyjny Windows Embedded Handheld 6.5 (następca Windows Mobile 6.5). Do wyboru są dwa modele: standardowy PA500II i posiadający wbudowany laserowy czytnik kodów kreskowych PA500II L.
Komputer mobilny PA500 używany jest najczęściej w sklepach i salonach odzieżowych lub obuwniczych, w restauracjach do zbierania zamówień, oraz przy inwentaryzacji środków trwałych w biurach. Odporny na upadki, zajmuje miejsce zwykłego palmtopa, u mobilnych handlowców oferując znacznie mniejszą awaryjność i zapewniając dłuższy cykl pracy bateryjnej. W standardzie jest wyposażony w radiową komunikację Bluetooth oraz WiFi z roamingiem (zgodnym z CCX4) umożliwiającą przesyłanie danych do urządzeń peryferyjnych typu drukarki i komputery PC lub serwery baz danych.
Wszędzie tam gdzie potrzebna jest długa, nieprzerwana praca z urządzeniem mobilnym warto zaopatrzyć się w specjalny dok komunikacyjno-ładujący z wbudowanym, dodatkowym slotem służącym do ładowania zapasowego akumulatora, który można szybko wymienić w razie nagłej potrzeby, bez rozbierania obudowy i bez utraty danych.

Dane techniczne:

rodzaj PDA
czytnik kodów laser
interfejs BT/WiFi/USB
zasilanie

Akumulator 2200mAh / 3,7V

czas pracy na baterii b. d.
system operacyjny

WEH 6.5

procesor 806 MHz
pamięć RAM 256 Mb
pamięć FLASH 512 Gb
wyświetlacz 3,5" dotykowy
temperatura pracy od -10 do 50
wymiary 126 /25 / 77 mm
waga 213 g
oprogramowanie Ms Visual Studio 2005/2008 / Auto Installer

Wysprzedane
  • Liczba sztuk: 0
  • Wyprodukowano przez: UNITECH


Dodano dnia: sobota 18 styczeń, 2014

         
     
 
 
   
 
MAXKAS 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystajšc z naszego serwisu wyrażasz zgodę na naszš politykę dotyczšcš plików cokies.
Zobacz szczegóły dojazdu >        
     

Tanie kasy fiskalne, Kasy fiskalne Posnet, Kasy fiskalne Farex, Kasy fiskalne Datecs, Kasy fiskalne Emar, Kasy fiskalne Novitus, Kasy fiskalne Elzab, Kasy fiskalne Elcom, Kasy fiskalne Sharp, Kasy fiskalne Kraków, Drukarki fiskalne Kraków, Tanie drukarki fiskalne, Drukarki fiskalne Posnet, Drukarki fiskalne Emar, Drukarki fiskalne Elzab, Kasy online, Drukarki fiskalne Novitus, Kasy fiskalne online, Created by Nensuria - Freepik.com

Copyright © 2018 MAXKAS